گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144446
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12

تحصیلات تکمیلی جای ویژه ای در سال های قبل بین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پیدا کرده است و برای یکی از مهم ترین رویداد های تحصیلات تکمیلی در سال جاری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 است. دانشگاه های پذیرنده شامل دانشگاه های سراسری دولتی روزانه، شبانه ، پردیس های خودگردان ، غیرانتفاعی ، پیام نور ، مجازی و برای اولین بار دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. از آنجایی که تغییرات کوچکی در برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 ایجاد شده است در این مقاله قصد داریم به بیان توضیحاتی مانند زمان و نحوه ثبت نام ، شرایط ثبت نام ، زمان برگزاری ، زمان اعلام نتایج اولیه ، نحوه انتخاب رشته و زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 بپردازیم. همچنین می توانید کلیه سوالات و ابهامات خود در این زمینه را با مشاوران هیوا در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ بدهیم.


 ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ، مهم ترین تغییر سال 96 


شنبه ششم 9 1395
(0) نظر

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید از طریق آزمون ورودی و نه از طریق بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد راهی مطمئن و به نسبت آسان برای ورود  به این مقطع است. کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با افزایش ظرفیتی که از سال 93 ایجاد کرده است هر ساله پذیرای هزاران داوطلبی است که قصد دارند با ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 وارد مقطع تحصیلات تکمیلی شوند و با تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پلی برای ورود به مقطع دکتری تخصصی بسازند.


 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را به مشاوران هیوا بسپارید


شنبه ششم 9 1395
(0) نظر

دانشگاه آزاد همیشه متقاضیان خود را داشته است و قطعا ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 باید یکی از بزرگ ترین و پرطرفدار ترین رخداد های دانشگاه آزاد باشد. تغییرات آزمون دکتری در یکی دو سال گذشته دامن آزمون دکتری دانشگاه آزاد را هم گرفت در نتیجه در این مقاله می خواهیم یک راهنمای جامع برای ثبت نام آزمون دکتری 96 یادداشت کنیم که داوطلبان بتوانند به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند. در این مقالهزمان ، نحوه ، شرایط ثبت نام و تغییرات آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 را متذکر شده ایم.


 ادغام آزمون دکتری دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری ؛ بزرگ ترین تغییر سال 96 
شنبه ششم 9 1395
(0) نظر

تحصیلات تکمیلی در سال های گذشته طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و قطعا ثبت نام آزمون دکتری 96 از این قاعده مستئنی نخواهد بود. با توجه به تغییرات بسیار زیاد آزمون دکتری در سال قبل تصمیم به یادداشت این مقاله گرفتیم تا هم راهنمای ثبت نام آزمون دکتری 96 را به علاقه مندان تحصیل در مقطع دکتری تقدیم کرده باشیم و هم تغییرات آزمون دکتری 96 را به زبانی ساده تر توضیح داده باشیم. لازم به ذکر است منبع اصلی اطلاعاتی که در این مقاله داده شده است دو اطلاعیه سازمان سنجش در تاریخ های 16 شهریور و 10 مهر 95 می باشد. همچنین اطلاعات دیگری درمورد سایر قسمت های آزمون دکتری 96 به صورت تکمیلی داده شده است که از تجربه برگزاری آزمون دکتری 95 برگرفته شده است.


 ادغام آزمون سراسری و دانشگاه آزاد دکتری 96 ؛ مهم ترین تغییر امسال
شنبه ششم 9 1395
(0) نظر
X