گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144424
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12بسیاری از داوطلبان کنکور ریاضی 96 هدف قبولی در رشته مهندسی برق را دارند . پیگیری حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی مهندسی برق دانشگاه دولتی روزانه در کنکور 95-96 برای متقاضیان کنکور سراسری 96 توصیه شده ای نیست زیرا همانطور که میدانید برای موفقیت در کنکور میبایست برنامه ریزی کنکور 96 را به گونه ای انجام دهیم که جای هیچ شک و شبهه ای برای قبولی نباشد . به هرحال در این مقاله سعی کرده ایم حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم قبولی مهندسی برق کنکور 96 را بر اساس آمار  انتخاب رشته 95 را در اختیار شما قرار دهیم . ضمناً میتوانید برای اطلاع از رتبه قبولی انتخاب رشته 96 رتبه وکارنامه تمامی رشته ها را در نرم افزار انتخاب رشته هیوا مشاهده نمایید . 


 میانگین 13 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی روزانه 

دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظراز نظر بسیاری از افراد ، تحصیل در کشوری غیر از زادگاه باعث می شود که یک فرد رشد شخصیتی پیدا کند و با به چالش کشیدن خود و توانایی های فردیش کاملا مستقل بار آید . طبیعی است که در این راه بزرگ و پرپیچ و خم سختی های زیادی نیز به شخص متحمل می شود . البته به طور قطع نمی توان گفت که این نظریه درست است یا نادرست . شخص سفر کرده به کشوری دیگر برای تحصیل ، با بیرون آمدن از زندگی امن و روتین هر روزه در ایران ، خود را با محیط ، فرهنگ ، آداب و رسوم جدید وفق می دهد و به قول خودمان سعی بر آن دارد که در کشوری غریب  گلیم خود را از آب بکشد .
ویژگی های فردی متفاوت موجب می شود که انتخاب های معدودی پیش روی شخص متقاضی تحصیل در خارج به وجود آید . در ادامه به بررسی ویژگی های فردی تاثیر گذار بر تحصیل در خارج از کشور می پردازیم .

دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر


برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در خارج از کشور باید موارد زیادی را بررسی کنید که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره می کنیم .کشور امن برای تحصیل در خارج از کشور

 مهم ترین مسئله و شاید ابتدایی ترین مسئله در انتخاب بهترین کشور برای تحصیل در خارج از کشور امنیت اجتماعی آن کشور است . امروزه بیشتر کشور های جهان ، با دخالت مستقیم یا دخالت غیر مستقیم درگیر جنگ هستند و این مسئله باعث شده است که کشورهایی که دخالت مستقیم در جنگ دارند و مورد تجاوز کشور های دیگر قرار گرفته اند ، متقاضیان به تحصیل کمتری نسبت به سایر کشور ها داشته باشند . امنیت جانی هر شخص برای خود فرد و خانواده اش بسیار مهم است . پس در انتخاب کشور بررسی این مورد را فراموش نکنید .دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظرتحصیلات دانشگاهی در جوامع امروز دغدغه ای بزرگ برای تمامی اشخاص با تمامی سنین است حتی تفاوتی ندارد که فرد شغل دلخواهش را پیدا کرده یا پیدا نکرده است . اشخاص به دلایلی اعم از بالا بردن سطح علمی خود و جامعه ، علاقه به تحصیل و کسب دانش ، یافتن شغل مناسب ، ارتقاء رتبه شغلی ، چشم و هم چشمی با اقوام ، فرار از سربازی ( در آقایان ) و ... اقدام به تحصیل می کنند . بررسی مفید یا غیر مفید بودن تحصیلات دانشگاهی موضوعی جداست و در متن این مقاله نمی گنجد . در این مقاله سعی بر آن شده است که برای اشخاصی که به هر دلیل معقول یا غیر معقول توانایی تحصیلات دانشگاهی در هیچ دانشگاه داخل کشور را ندارند یا اهدافی بالاتر و دورتر را در تحصیل دنبال می کنند ، به بررسی ملاک ها و معیار های تحصیل در خارج از کشور پرداخته شود .
همیشه سوالاتی در راستای تحصیلات دانشگاهی در خارج از کشور از قبیل این که چه قاره ای یا چه کشوری برای تحصیلات دانشگاهی مناسب است ، آیا امکان تحصیل در خارج از کشور رایگان هست ، ملاک ها و معیار های انتخاب یک کشور خارجی برای تحصیل چیست و موارد مشابه به گوش می رسد . پاسخ دقیق به این سوال ها جای بحث زیادی دارد و برای هر فرد متناسب با ویژگی های مختلف ، نوع نظرات و اهدافش جواب منحصر به فردی وجود دارد .
شرایط تحصیل در هر قاره وکشور متناسب با نوع انتظارات شخص از تحصیل در خارج متفاوت است . امکان دارد یک کشور در یک مقطع برای تحصیل مناسب باشد یا کشوری دیگر برای یک رشته تحصیلی خاص مناسب باشد . این که شخصی متقاضی دارای چه رزومه و معدلی است و چه شرایطی و انتظاراتی دارد در امر انتخاب یک کشور مهم و ضروری است . در ادامه به بررسی تعدادی از معیار های مهم برای انتخاب یک کشور برای تحصیل در خارج می پردازیم . پس از خواندن این مقاله و قبل از تصمیم گیری نهایی توصیه می شود که با اشخاصی که در کشور مورد نظرتان تحصیل کرده اند یا مشاوران تحصیلی خارج از کشور که تجربه و اطلاعات کافی در این زمینه را دارند ، مشورت نمائید . مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده پاسخگویی به سوالات شما برای تحصیل در خارج از کشور است.

دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر


انتخاب دانشگاه مناسب برای تحصیل در خارج از کشور را باید از منظر های مختلف بررسی کرد . باید بدانید که انتظارتان از دانشگاه به عنوان یک مکان چیست ؟ باید شرایط مختلف دانشگاه ها را به دقت بررسی کنید تا بتوانید یک انتخاب خوب و مناسب داشته باشید . با خواندن این مقاله کمی دیدتان نسبت به انتخاب دانشگاه مناسب عوض خواهد شد .


دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا استعداد های درخشان کرج برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 96-97 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس تیزهوشان کرج و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96-97 برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در دبیرستان های تیزهوشان کرج  برگزار می گردد. در این مقاله به بیان جزئیات زمان ،نحوه و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 - 97 و همچنین زمان برگزاری آزمون و زمان اعلام نتایج تیزهوشان کرج 96-97 می پردازیم. همچنین توصیه می کنیم برای داشتن شانس بیشتر برای قبولی درآزمون تیزهوشان کرج مقاله مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان ششم و مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان نهم را مطالعه کنید.


 ثبت نام تیزهوشان کرج بصورت اینترنتی برگزار می شود 
دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا استعداد های درخشان نجف آباد برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 96-97 برای ورود دانش آموزان ششمدبستان به پایه هفتم در مدارس تیزهوشان نجف آباد و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96-97 برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در دبیرستان های تیزهوشان نجف آباد برگزار می گردد. در این مقاله به بیان جزئیات زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97 و همچنین زمان برگزاری آزمون وزمان اعلام نتایج تیزهوشان نجف آباد 96-97 می پردازیم. همچنین توصیه می کنیم برای داشتن شانس بیشتر برای قبولی در آزمون تیزهوشان نجف آباد مقاله مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان ششم و مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان نهم را مطالعه کنید.


 ثبت نام تیزهوشان نجف آباد بصورت اینترنتی برگزار می شود 
دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر


ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا استعداد های درخشان نطنز برای ورود به دبیرستان های دوره اول ( هفتم ) و دبیرستان های دوره دوم ( دهم ) هر ساله توسط سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان برگزار می شود. ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 96-97 برای ورود دانش آموزان ششم دبستان به پایه هفتم در مدارس تیزهوشان نطنز و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 96-97 برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در دبیرستان های تیزهوشان نطنز برگزار می گردد. در این مقاله به بیان جزئیات زمان ،نحوه و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97 و همچنین زمان برگزاری آزمون و زمان اعلام نتایج تیزهوشان نطنز 96-97 می پردازیم. همچنین توصیه می کنیم برای داشتن شانس بیشتر برای قبولی درآزمون تیزهوشان نطنز مقاله مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان ششم و مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان نهم را مطالعه کنید.


 ثبت نام تیزهوشان نطنز بصورت اینترنتی برگزار می شود 

دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر

مدرسه عالی پرستاری در سال 1347 در کرمانشاه شروع به فعالیت کرد و سپس در سال 1354 با تبدیل شدن به دانشکده پزشکی به مردمان غرب کشور خدمت رسانی کرد . بعد از انقلاب اسلامی ، دانشکده پزشکی کرمانشاه ، به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه تبدیل شد . امروزه این دانشگاه دارای 8 دانشکده می باشد و 14 شبکه بهداشت و درمان را تحت نظر دارد .

این دانشگاه در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 25 دانشجو پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مامایی دانشگاه دولتی کرمانشاه در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 13000 و در منطقه 2 حدود 16900 و در منطقه 3 حدود 8400 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مامایی دانشگاه دولتی کرمانشاه در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مامایی در انتخاب رشته 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مامایی توصیه می کنیم معرفی رشته مامایی را مطالعه کنید . آمار کل قبولی هایمامایی را نیز می توانید در نرم افزار انتخاب رشته هیوا پیدا کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد پیدا کنید.

 


 میانگین 45 درصد عمومی = قبولی در رشته رشته مامایی دانشگاه دولتی کرمانشاه 
دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر

مدرسه عالی پرستاری در سال 1347 در کرمانشاه شروع به فعالیت کرد و سپس در سال 1354 با تبدیل شدن به دانشکده پزشکی به مردمان غرب کشور خدمت رسانی کرد . بعد از انقلاب اسلامی ، دانشکده پزشکی کرمانشاه ، به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه تبدیل شد . امروزه این دانشگاه دارای 8 دانشکده می باشد و 14 شبکه بهداشت و درمان را تحت نظر دارد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند. در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 38 دانشجو که نیمی از آنها خانم و نیمی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . در نیمسال دوم 28 دانشجو که نیمی از آنها خانم و نیمی آقا بودند ، پذیرش کرده است . در همان نیمسال 7 نفر آقا با بورسیه سپاه پاسداران پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی پرستاری دانشگاه دولتی کرمانشاه در کنکور 955 در منطقه 1 حدود 4200 و در منطقه 2 حدود 9350 و در منطقه 3 حدود 40900 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته پرستاری دانشگاه دولتی کرمانشاه در کنکور 95-96 در همه مناطق 33 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته پرستاری در انتخاب رشته 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته پرستاری توصیه می کنیم معرفی رشته پرستاری را مطالعه کنید . آمار کل قبولی های پرستاری را نیز می توانید در نرم افزار انتخاب رشته هیوا پیدا کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد پیدا کنید.

 


 میانگین 60 درصد عمومی = قبولی در رشته پرستاری دانشگاه دولتی کرمانشاه 
دوشنبه سیزدهم 10 1395
(0) نظر
X