گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144422
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12


رشته علوم قضایی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته علوم قضایی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد . البته در رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته علوم قضایی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته علوم قضایی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته علوم قضایی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد 

سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته زبان و ادبیات فارسی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی و پیام نور صورت می گیرد . البته در رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته زبان و ادبیات فارسی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته زبان و ادبیات فارسی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی و پیام نور صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته زبان و ادبیات عربی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته زبان و ادبیات عربی در دانشگاه های دولتیروزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی و پیام نور  صورت می گیرد . البته در رشته زبان و ادبیات عربی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته زبان و ادبیات عربی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته زبان و ادبیات عربی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته زبان و ادبیات عربی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی و پیام نور صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر


اساتید دانشگاه تهران و دانش سرای سابق ، در سال 50 مقدمات تاسیس یک موسسه خصوصی در اراک را فراهم کردند . در نیمسال اول همان سال حدود 450 دانشجو در رشته های فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی و زبان و ادبیات فارسی پذیرش شدند .
در اواخر سال 51 این موسسه با تغییر نام به مدرسه عالی علوم اراک و وابسته به دانشگاه تربیت معلم تهران و با مدیریت دولتی فعالیت خود را ادامه داد و سرانجام در آذرماه سال 68 این موسسه به طور مستقل و با عنوان دانشگاه تربیت معلم اراک فعالیت خود را دنبال کرد . با تصویب طرح جامع ( دانشگاه تربیت معلم ) به ( دانشگاه اراک ) تغییر رتبه داد . امروزه این دانشگاه دارای 4 دانشکده مختلف می باشد که 26 رشته مختلف را به دانشجویان ارائه می دهد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 50 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی اراک در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 13600 و در منطقه 2 حدود 7600 و در منطقه 3 حدود 3400 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی اراک در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی مکانیک توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی مکانیک را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی مکانیک نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی مکانیک روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 45 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی اراک 

سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

اساتید دانشگاه تهران و دانش سرای سابق ، در سال 50 مقدمات تاسیس یک موسسه خصوصی در اراک را فراهم کردند . در نیمسال اول همان سال حدود 450 دانشجو در رشته های فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی و زبان و ادبیات فارسی پذیرش شدند .
در اواخر سال 51 این موسسه با تغییر نام به مدرسه عالی علوم اراک و وابسته به دانشگاه تربیت معلم تهران و با مدیریت دولتی فعالیت خود را ادامه داد و سرانجام در آذرماه سال 68 این موسسه به طور مستقل و با عنوان دانشگاه تربیت معلم اراک فعالیت خود را دنبال کرد . با تصویب طرح جامع ( دانشگاه تربیت معلم ) به ( دانشگاه اراک ) تغییر رتبه داد . امروزه این دانشگاه دارای 4 دانشکده مختلف می باشد که 26 رشته مختلف را به دانشجویان ارائه می دهد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 25 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی اراک در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 10100 و در منطقه 2 حدود 11500 و در منطقه 3 حدود 4010 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی اراک در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی کامپیوتر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی کامپیوتر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی کامپیوتر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی اراک 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته تاریخ از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته تاریخ در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و پیام نور صورت می گیرد . البته در رشته تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته تاریخ ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته تاریخ در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته تاریخ در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و پیام نور صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته علوم ورزشی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته علومورزشی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته علوم ورزشی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته علوم ورزشی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته علوم ورزشی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور و غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد . البته در رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته تربیت مربی عقیدتی سیاسی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته حسابداری از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته حسابداری در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته حسابداری ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته حسابداری در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته حسابداری در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، غیرانتفاعی ، مجازی غیرانتفاعی و پیام نور صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر

رشته علوم انتظامی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته علوم انتظامی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته علوم انتظامی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته علوم انتظامی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته علوم انتظامی در دانشگاه های دولتی روزانه صورت می گیرد 
سه شنبه سیزدهم 4 1396
(0) نظر
X