گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144438
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12

رشته مدیریت جهانگردی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت جهانگردی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی دولتی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت جهانگردی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته مدیریت جهانگردی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته مدیریت جهانگردی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته مدیریت جهانگردی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی دولتی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته فقه و حقوق اسلامی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فقه و حقوق اسلامی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته فقه و حقوق اسلامی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته فقه و حقوق اسلامی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته فقه و حقوق اسلامی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و مجازی غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته مدیریت هتلداری از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت هتلداری در دانشگاه های دولتی روزانه ، غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت هتلداری دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته مدیریت هتلداری ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته مدیریت هتلداری در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته مدیریت هتلداری در دانشگاه های دولتی روزانه ، غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته مدیریت امور گمرکی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت امور گمرکی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت امور گمرکی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته مدیریت امور گمرکی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته مدیریت امور گمرکی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته مدیریت امور گمرکی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته فقه و حقوق شافعی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فقه و حقوق شافعی در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته فقه و حقوق شافعی، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته فقه و حقوق شافعی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته فقه و حقوق شافعی در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته فقه و حقوق حنفی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته فقه و حقوق حنفی در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته فقه و حقوق حنفی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته فقه و حقوق حنفیدر انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته فقه و حقوق حنفی در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته کاردانی علمی - کاربردی اقتصاد کار و بهره وری در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

 

شرکت در گروه آزمایشی زبان های خارجی هم برای متقاضیان این رشته و هم برای متقاضیان گروه های آزمایشی اصلی ( ریاضی ، تجربی ، انسانی) مجاز می باشد . یعنی اگر داوطلبی متقاضی شرکت در یکی از گروه های آزمایشی اصلی باشد نیز می تواند در کنکور زبان نیز شرکت کند . به جرات می توان گفت نیمی از متقاضیان کنکور سراسری 96 که از پایه زبان خوبی برخوردار هستند مایل اند تا شانس قبولی خود را در رشته های این گروه آزمایشی نیز محک بزنند از این رو پس از اعلام نتایج کنکور سراسری به دنبال آن هستند که دریابند که در کدام رشته محل پذیرفته خواهند شد . اینکه با چه رتبه ای و در چه دانشگاهی تحصیل خواهید کرد به انتخاب رشته شما بستگی دارد تا با انجام انتخاب رشته درست مسیر آینده تحصیلی خودتان را انتخاب کنید . ما در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات شما را برای انتخاب رشته کنکور سراسری افزایش دهیم تا با رسیدن به درک دقیقی از کارنامه کنکور زبان و اطصلاحاتی مانند تاثیر سهمیه و نمره آزمون و رتبه کشوری و رتبه در سهمیه ، بهترین انتخاب رشته را انجام داده و از تحصیل در رشته و دانشگاه متناسب با رتبه ای که کسب کرده اید ، لذت ببرید . اگر از اطلاعات این مقاله و لینک های ارجاع داده شده به آنها نتوانستید پاسخ پرسش هایتان را کسب کنید می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته تا مشاوران این مرکز همه روزه و از هر جای ایران که باشید با مشاوره تحصیلی تلفنی راهنماییتان نمایند . 


 مجموع ظرفیت رشته های با آزمون و بدون آزمون در سال گذشته ، 23019 نفر بوده است 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر


رشته کاردانی باستان شناسی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته کاردانی باستان شناسی در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته کاردانی باستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته کاردانی باستان شناسی، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته کاردانی باستان شناسی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته کاردانی باستان شناسی در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد 

سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر

رشته مدیریت و بازرگانی دریایی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته مدیریت و بازرگانی دریایی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته مدیریت و بازرگانی دریایی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته مدیریت و بازرگانی دریایی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته مدیریت و بازرگانی دریایی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته مدیریت و بازرگانی دریایی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد 
سه شنبه بیستم 4 1396
(0) نظر
X