گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144436
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12


آموزشکده فنی بناب در سال 74 با پذیرش 35 دانشجو در رشته برق – الکترونیک و تحت نظارت دانشگاه تبریز شروع به فعالیت کرد . در سال 87 ، با تصویب شورای گسترش آموزش عالی این آموزشکده به دانشگاه ارتقاء رتبه یافت و از دانشگاه تبریز جدا شد . در حال حاضر این دانشگاه در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد . دانشگاه بناب دارای 3 دانشکده می باشد که در رشته های مختلف علوم پایه ، فنی مهندسی و هنر و معماری از اساتید مجرب بهره می گیرد تا نیروی انسانی متعهد تحویل جامعه دهد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 40 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی شیمی دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 22800 و در منطقه 2 حدود 21200 و در منطقه 3 حدود 10100 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی شیمی دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی شیمی توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی شیمی را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی شیمی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی شیمی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزارانتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 30 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی شیمی دانشگاه دولتی بناب 

سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر

در سال های اخیر با یکی شدن کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد ، داوطلبان امکان انتخاب رشته در دو دانشگاه را بصورت مجزا دارند . انتخاب رشته دانشگاه آزاد تفاوت هایی با انتخاب رشته کنکور سراسری دارد که از جمله آنها می توان به معیار انتخاب رشته محل ها اشاره کرد . معیارانتخاب رشته دانشگاه آزاد نمره آزمون یا تراز داوطلب می باشد البته تراز در زیر گروهی که رشته مورد تقاضای داوطلب در آن قرار دارد که به آن تراز موثر گفته می شود . برای مثال علاقه مندان به انتخاب رشته مهندسی بهداشت محیط می بایست با توجه به تراز کسب شده در زیر گروه یکانتخاب رشته نمایند زیرا این رشته در زیر گروه یک رشته علوم تجربی قرار دارد . در دانشگاه آزاد سه سهمیه تعریف شده است که همه داوطلبان مشمول یکی از این سه سهمیه می شوند و سهمیه مناطق و بومی گزینی در انتخاب رشته این دانشگاه بی تاثیر هستند . سه سهمیه دانشگاه آزاد عبارتند از سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال . در این مقاله رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار دادیم که برای کسب اطلاعات بیشتر از آمار قبولی های سایر رشته ها انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانید به نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا مراجعه نمایید .


 آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 158333 کشوری بوده است 
سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر

با یکی شدن کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد ، داوطلبان ورود به دانشگاه با شرکت در یک آزمون میتوانند هم در دانشگاه های سراسری و هم در دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمایند و در سالهای اخیر با رشد متقاضیان کنکور تجربی ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است . انتخاب رشته دانشگاه آزاد بصورت مجزا از انتخاب رشته کنکور سراسری برگزار می شود و هر داوطلب امکان انتخاب 20 رشته محل را دارد که با توجه به تراز کسب شده خود می بایست انتخاب های خود را اولویت بندی کند . در کارنامه کنکور سراسری برای هر داوطلب تراز در همه زیر گروه ها محاسبه شده است اما ترازی که داوطلب بر مبنای آن می بایست انتخاب رشته نماید ، تراز کسب شده اش در زیر گروهی است که رشته انتخابی اش در آن زیر گروه قرار دارد که به آن تراز موثر گفته می شود . برای مثال علاقه مندان به انتخاب رشته مهندسی بهداشت محیط می بایست با توجه به تراز کسب شده شان در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند ، زیرا این رشته در زیر گروه یک از گروه آزمایشی علوم تجربی قرار دارد . همه داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد مشمول سه سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال می شوند . در این مقاله ترازقبولی نفرات آخر پذیرفته شده در رشته مهندسی بهداشت محیط در اختیارتان قرار داده شده است که در صورت نیاز می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید تا با مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی پرسش هایتان پیرامون انتخاب رشته تجربی باشند .


 آخرین تراز قبولی رشته مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 5519 بوده است 
سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


دانشگاه آیت اله بروجردی در سال 1384 تاسیس شد و فعالیت خود را با 35 نفر دانشجو در رشته حقوق آغاز نمود . این مجموعه در ابتدا دارای 3 دانشکده بوده که پس از تصویب هیئت امنا به 7 دانشکده ارتقا یافته است . دانشگاه آیت اله بروجردی هم اکنون با جذب دانشجو در رشته های فنی مهندسی ، علوم انسانی و علوم پایه در مقاطع مختلف کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در حال فعالیت می باشد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 40 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی پلیمر دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 23050 و در منطقه 2 حدود 22600 و در منطقه 3 حدود 10200 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی پلیمر دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی پلیمر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی پلیمر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی پلیمر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی پلیمر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی پلیمر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 25 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی پلیمر دانشگاه دولتی بناب 

سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


 

آموزشکده فنی بناب در سال 74 با پذیرش 35 دانشجو در رشته برق – الکترونیک و تحت نظارت دانشگاه تبریز شروع به فعالیت کرد . در سال 87 ، با تصویب شورای گسترش آموزش عالی این آموزشکده به دانشگاه ارتقاء رتبه یافت و از دانشگاه تبریز جدا شد . در حال حاضر این دانشگاه در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد . دانشگاه بناب دارای 3 دانشکده می باشد که در رشته های مختلف علوم پایه ، فنی مهندسی و هنر و معماری از اساتید مجرب بهره می گیرد تا نیروی انسانی متعهد تحویل جامعه دهد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 45 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی برق دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 21400 و در منطقه 2 حدود 17500 و در منطقه 3 حدود 8000 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی برق در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی برق توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی برق را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی برقنیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی برق روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی بناب 
سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


 

آموزشکده فنی قائن در مهر ماه 1384 تاسیس شد و فعالیت خود را زیر نظر دانشگاه بیرجند آغاز نمود . با گسترش فعالیت های آموزشی ، در مهر ماه 1390 پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی ، به دانشکده فنی مهندسی قائن تغییر رتبه داد . به دنبال تاسیس دانشکده های علوم انسانی و علوم پایه و موافقت شورای گسترش وزارت علوم سرانجام این مجموعه از دانشگاه بیرجند جدا شده و در فروردین ماه 1393 رسمیت پیدا کرد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 50 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 34500 و در منطقه 2 حدود 26000 و در منطقه 3 حدود 16900 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبهکنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی مکانیک توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی مکانیک را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی مکانیک نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی مکانیک روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 25 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات 

سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


آموزشکده فنی قائن در مهر ماه 1384 تاسیس شد و فعالیت خود را زیر نظر دانشگاه بیرجند آغاز نمود . با گسترش فعالیت های آموزشی ، در مهر ماه 1390 پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی ، به دانشکده فنی مهندسی قائن تغییر رتبه داد . به دنبال تاسیس دانشکده های علوم انسانی و علوم پایه و موافقت شورای گسترش وزارت علوم سرانجام این مجموعه از دانشگاه بیرجند جدا شده و در فروردین ماه 1393 رسمیت پیدا کرد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 50 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 31900 و در منطقه 2 حدود 45600 و در منطقه 3 حدود 17650 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبهکنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی کامپیوتر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی کامپیوتر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی کامپیوتر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 20 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات 


سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


 

آموزشکده فنی قائن در مهر ماه 1384 تاسیس شد و فعالیت خود را زیر نظر دانشگاه بیرجند آغاز نمود . با گسترش فعالیت های آموزشی ، در مهر ماه 1390 پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی ، به دانشکده فنی مهندسی قائن تغییر رتبه داد . به دنبال تاسیس دانشکده های علوم انسانی و علوم پایه و موافقت شورای گسترش وزارت علوم سرانجام این مجموعه از دانشگاه بیرجند جدا شده و در فروردین ماه 1393 رسمیت پیدا کرد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 50 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی عمران دانشگاه دولتیبزرگمهر قاینات در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 30300 و در منطقه 2 حدود 28700 و در منطقه 3 حدود 11000 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی عمران در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی عمران توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی عمران را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی عمران نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 30 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی بزرگمهر قاینات 

سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


آموزشکده فنی بناب در سال 74 با پذیرش 35 دانشجو در رشته برق – الکترونیک و تحت نظارت دانشگاه تبریز شروع به فعالیت کرد . در سال 87 ، با تصویب شورای گسترش آموزش عالی این آموزشکده به دانشگاه ارتقاء رتبه یافت و از دانشگاه تبریز جدا شد . در حال حاضر این دانشگاه در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد . دانشگاه بناب دارای 3 دانشکده می باشد که در رشته های مختلف علوم پایه ، فنی مهندسی و هنر و معماری از اساتید مجرب بهره می گیرد تا نیروی انسانی متعهد تحویل جامعه دهد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 40 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 22900 و در منطقه 2 حدود 21000 و در منطقه 3 حدود 9000 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری وتخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی کامپیوتر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی کامپیوتر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی کامپیوتر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بناب 

سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر


آموزشکده فنی بناب در سال 74 با پذیرش 35 دانشجو در رشته برق – الکترونیک و تحت نظارت دانشگاه تبریز شروع به فعالیت کرد . در سال 87 ، با تصویب شورای گسترش آموزش عالی این آموزشکده به دانشگاه ارتقاء رتبه یافت و از دانشگاه تبریز جدا شد . در حال حاضر این دانشگاه در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مختلف از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد . دانشگاه بناب دارای 3 دانشکده می باشد که در رشته های مختلف علوم پایه ، فنی مهندسی و هنر و معماری از اساتید مجرب بهره می گیرد تا نیروی انسانی متعهد تحویل جامعه دهد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 40 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی عمران دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 20300 و در منطقه 2 حدود 15500 و در منطقه 3 حدود 8000 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی بناب در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی عمران در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی عمران توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی عمران را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی عمران نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزارانتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی بناب 

سه شنبه بیست و هفتم 4 1396
(0) نظر
X