گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144436
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12

در انتخاب رشته دانشگاه آزاد که بصورت مستقل از انتخاب رشته کنکور سراسری انجام می گیرد ، معیار انتخاب رشته محل ها با توجه به ترازداوطلب می باشد . ولی در کارنامه کنکور سراسری برای هر زیر گروه در هر گروه آزمایشی ، تراز محاسبه شده است . داوطلبان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 می بایست با توجه به تراز خود در زیر گروهی که رشته مورد علاقه شان در آن قرار دارد ، انتخاب رشته نمایند . به عنوان مقال علاقه مندان به انتخاب رشته ژنتیک دانشگاه آزاد می بایست با توجه به نمره آزمون یا تراز خود در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند زیرا این رشته در زیر گروه یک از مجموعه علوم تجربی می باشد . همچنین برای متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 اطلاع از سهمیه ها نیز از ملزومات می باشد . در انتخاب رشته این دانشگاه بومی گزینی و سهمیه مناطق تاثیر گذار نخواهند بود و تنها سه سهمیه موجود است و همه متقاضیان مشمول یکی از این سه سهمیه خواهند شد که عبارت اند از : سهمیه عادی ، سهمیه ایثارگران و سهمیه بسیج فعال . در این مقاله رتبه قبولی ژنتیک دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار داده ایم تا با توجه به رتبه قبولی آخرین فرد پذیرفته شده در این رشته در هریک از رشته محل ها ، بتوانید انتخاب رشته ای با شانس قبولی بیشتر انجام دهید .


 آخرین رتبه قبولی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیکدانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 47499 کشوری بوده است 


شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظردانشگاه آزاد اسلامی در سالهای اخیر در رشته های با آزمون از طریق کنکور سراسری دانشجو پذیرش می کند . اهمیت انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای داوطلبان کنکور تجربی دوچندان است . متقاضیان این گروه آزمایشی که علاقه مند به انتخاب رشته ژنتیک هستند می بایست با توجه بهتراز یا نمره آزمون کسب شده شان در زیر گروه یک انتخاب رشته نمایند . در این مقاله تراز قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در رشته ژنتیک دانشگاه آزاد را در اختیارتان قرار داده ایم تا در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 با داشتن این اطلاعات و تراز موثرتان بتوانید انتخاب هایی هوشمندانه تر که از احتمال قبولی بیشتری برخوردار است ، انجام دهید . علاقه مندان به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از تراز قبولی دانشگاه آزاد در سایر رشته ها به نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا مراجعه نمایند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز میتوانند با مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی پرسش هایتان پیرامون انتخاب رشته تجربی باشند .


 آخرین تراز قبولی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی - ژنتیک دانشگاه آزاد در کنکور 95 – 96 با سهمیه عادی 3805 بوده است 

شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر


مدارس شاهد زنجان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه زنجان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد زنجان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد زنجان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان زنجانکه نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهدرا مطالعه کنید .

 


شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر


مدارس شاهد همدان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه همدان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد همدان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد همدان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان همدان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .

 


شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر


مدارس شاهد بوشهر هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه بوشهر در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد بوشهر همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد بوشهر را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان بوشهرکه نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهدرا مطالعه کنید .


شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر

مدارس شاهد یزد هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه یزد در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد یزد همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ، ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد یزد را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان یزد که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .


شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر


مدارس شاهد سمنان هر ساله در مقطع راهنمایی ( متوسطه دوره اول ) از فرزندان شهدا ، آزادگان . جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول راهنمایی ( پایه هفتم )مدارس شاهد دخترانه سمنان در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه هشتم و نهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد سمنان همراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ،ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد سمنان را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس راهنمایی شاهد دخترانه استان سمنان که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمای ثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .


شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر

ه در حال حاضر یکی از دانشگاه های موثر جهان می باشد در سال 1353 پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی تاسیس و فعالیت خود را در سال 1355 با پذیرش 200 دانشجو در مقاطع مختلف آغاز نمود . با تلاش مسئولین و اعضای هیئت علمی در سالیان متمادی ، این مجموعه از نظر علمی و آموزشی پیشرفت شگرفی کرده و از ویژگی های بارز آن می توان به کیفیت بالای تولیدات علمی و توسعه تحصیلات تکمیلی اشاره کرد . دانشگاه بوعلی سینا همدان دارای 13 دانشکده بوده و با هدف تربیت نیروی متخصص و کارآمد از اساتید مجرب در این زمینه و فضای آموزشی مناسب بهره می گیرد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 55 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 7400 و در منطقه 2 حدود 5700 و در منطقه 3 حدود 1500 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتیبوعلی سینا - همدان در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر بارشته مهندسی کامپیوتر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی کامپیوتر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی کامپیوتر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را درنرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 

 


” میانگین 55 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان “

 

شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظردانشگاه بوعلی سینا همدان که در حال حاضر یکی از دانشگاه های موثر جهان می باشد در سال 1353 پس از اخذ مجوز از شورای گسترش آموزش عالی تاسیس و فعالیت خود را در سال 1355 با پذیرش 200 دانشجو در مقاطع مختلف آغاز نمود . با تلاش مسئولین و اعضای هیئت علمی در سالیان متمادی ، این مجموعه از نظر علمی و آموزشی پیشرفت شگرفی کرده و از ویژگی های بارز آن می توان به کیفیت بالای تولیدات علمی و توسعه تحصیلات تکمیلی اشاره کرد . دانشگاه بوعلی سینا همدان دارای 13 دانشکده بوده و با هدف تربیت نیروی متخصص و کارآمد از اساتید مجرب در این زمینه و فضای آموزشی مناسب بهره می گیرد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 40 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی عمران دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 7600 و در منطقه 2 حدود 3850 و در منطقه 3 حدود 2100 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان  در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی عمران در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری وتخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی عمران توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی عمران را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی هایمهندسی عمران نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی عمران روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزارانتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 50 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی بوعلی سینا - همدان 

شنبه سی یکم 4 1396
(0) نظر

مدارس شاهد مرکزی هر ساله در مقطع دبیرستان ( متوسطه دوره دوم ) از فرزندان شهدا ، آزادگان جانبازان بالای 50 درصد ( بصورت قطعی ) و سایر دانش آموزان ( بر اساس امتیازات جمع آوری شده ) ثبت نام به عمل می آورند . ثبت نام پایه اول دبیرستان ( پایه دهم ) مدارس شاهد پسرانه مرکزی در سال تحصیلی 96 - 97 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه سجا و ثبت نام میان پایه ( پایه یازدهم و دوازدهم ) بصورت حضوری و در محل مدارس انجام می شود . درصورتی که ثبت نام اینترنتی باشد نتایج مدارس شاهد از طریق سامانه سجا به آدرس student.sajaa.medu.ir و درصورتیکه ثبت نام حضوری باشد نتایج شاهد از طریق مدارس اطلاع رسانی می گردد . تحصیل در مدارس شاهد مرکزیهمراه با شرایطی است که در مقاله شرایط ثبت نام مدارس شاهد بصورت کامل توضیح دادیم . از آنجایی که همزمان با پایان اردیبهشت و امتحانات دانش آموزان ، ثبت نام مدارس و یافتن بهترین مدارس به یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین تبدیل می شود ، در این مقاله قصد داریم لیست نام و آدرس مدارس شاهد مرکزی را که همیشه جزو مدارس برتر هستند ارائه کنیم . در پایان و بعد از اینکه مدارس دبیرستان شاهد پسرانه استان مرکزی که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید برای آشنایی با مراحل بعدی ثبت نام ، مقاله راهنمایثبت نام مدارس شاهد را مطالعه کنید .


جمعه سیم 4 1396
(0) نظر
X