گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144430
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12

دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی یکی از دانشگاه‌ های دولتی ایران است که دانشکده‌ های آن به صورت پراکنده در شهر تهران قرار دارند . با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال ۱۳۵۹ با ادغام  مراکز آموزش عالی ( مؤسسه عالی تکنیکوم نفیسی ، مدرسه عالی فنی ، دانشکده نقشه ‌برداری ، مؤسسه آبشناسی ، دانشکده هواشناسی و علوم جو ، دانشکده مخابرات ، مدرسه عالی ساختمان ، دانشگاه کار و پیشه ، تربیت دبیر فنی پلی تکنیک تهران ، دانشگاه علوم و فنون مجتمع آموزشی وزارت راه ، مجتمع تکنولوژی تهران و مدرسه عالی تلویزیون و سینما ) به شکل کنونی در آمد و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال ۱۳۶۷ به نام خواجه نصیرالدین طوسی ، دانشمند ایرانی تغییر نام یافت . این دانشگاه در ۱۱ دانشکده با ۱۸ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ، ۵۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۳ رشته تحصیلی در مقطع دکتری فعالیت خود را انجام می‌دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 35 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2805 و در منطقه 2 حدود 2150 و در منطقه 3 حدود 950 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی مواد و متالوژی در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی مواد و متالوژی توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی مواد و متالوژی را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی مواد و متالوژی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی مواد و متالوژی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 45 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی 
پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظر

دانشگاه علم و صنعت ایران ، در سال 1308 با نام هنرسرای عالی و با هدف ایجاد زمینه ‌های لازم برای تحصیلات دوره ی عالی مهندسی در ایران ، تأسیس شد . بعد ها به عنوان انستیتوی فناوری تهران (TIT) هنرسرای عالی فنی ، به فعالیت خود ادامه داد . در سال ۱۳۴۱ بار دیگر این موسسه دچار تحول و تغییر شد و ساختمان آن به شمال شرق تهران ، منتقل شد . از آن زمان به بعد هدف اصلی در نظر گرفته‌ شده برای آن تربیت دبیر فنی برای تأمین نیروی آموزشی لازم برای هنرستان ‌های صنعتی بود . در سال ۱۳۵۱ هنرسرای عالی به دانشکده علم و صنعت ایران تغییر نام داد و در نهایت در سال 1357 با توجه به گسترش و تغییرات کیفی کارگاه‌ های علمی و آموزشی ، از سوی وزارت آموزش عالی وقت ، به دانشگاه علم و صنعت ایران تبدیل گردید . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 120 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی برق دانشگاه دولتی علم و صنعت ایران در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 1260 و در منطقه 2 حدود 670 و در منطقه 3 حدود 300 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی علم و صنعت ایران در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی برق در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی برق توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی برق را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی برق نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی برق روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 70 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی علم و صنعت ایران 


پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظر

دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی یکی از دانشگاه‌ های دولتی ایران است که دانشکده‌ های آن به صورت پراکنده در شهر تهران قرار دارند . با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال ۱۳۵۹ با ادغام  مراکز آموزش عالی ( مؤسسه عالی تکنیکوم نفیسی ، مدرسه عالی فنی ، دانشکده نقشه ‌برداری ، مؤسسه آبشناسی ، دانشکده هواشناسی و علوم جو ، دانشکده مخابرات ، مدرسه عالی ساختمان ، دانشگاه کار و پیشه ، تربیت دبیر فنی پلی تکنیک تهران ، دانشگاه علوم و فنون مجتمع آموزشی وزارت راه ، مجتمع تکنولوژی تهران و مدرسه عالی تلویزیون و سینما ) به شکل کنونی در آمد و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال ۱۳۶۷ به نام خواجه نصیرالدین طوسی ، دانشمند ایرانی تغییر نام یافت . این دانشگاه در ۱۱ دانشکده با ۱۸ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ، ۵۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۳ رشته تحصیلی در مقطع دکتری فعالیت خود را انجام می‌دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 110 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 1730 و در منطقه 2 حدود 915 و در منطقه 3 حدود 380 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی مکانیک توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی مکانیک را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی مکانیک نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی مکانیک روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 70 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی 
پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظر

دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی یکی از دانشگاه‌ های دولتی ایران است که دانشکده‌ های آن به صورت پراکنده در شهر تهران قرار دارند . با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال ۱۳۵۹ با ادغام  مراکز آموزش عالی ( مؤسسه عالی تکنیکوم نفیسی ، مدرسه عالی فنی ، دانشکده نقشه ‌برداری ، مؤسسه آبشناسی ، دانشکده هواشناسی و علوم جو ، دانشکده مخابرات ، مدرسه عالی ساختمان ، دانشگاه کار و پیشه ، تربیت دبیر فنی پلی تکنیک تهران ، دانشگاه علوم و فنون مجتمع آموزشی وزارت راه ، مجتمع تکنولوژی تهران و مدرسه عالی تلویزیون و سینما ) به شکل کنونی در آمد و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال ۱۳۶۷ به نام خواجه نصیرالدین طوسی ، دانشمند ایرانی تغییر نام یافت . این دانشگاه در ۱۱ دانشکده با ۱۸ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ، ۵۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۳ رشته تحصیلی در مقطع دکتری فعالیت خود را انجام می‌ دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 35 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2140 و در منطقه 2 حدود 1310 و در منطقه 3 حدود 2730 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی هوافضا در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی هوافضا توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی هوافضا را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی هوافضا نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی هوافضا روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 70 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی 
پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظر
همانطور که در مقالات ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اشاره کردیم ، دانشگاه آزاد هر ساله و هر سال 2 بار در مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش بدون کنکوردانشجو می کند . طبق ادعای مسئولین دانشگاه آزاد ، بیش از 95 درصد رشته محل های دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی ( غیر از رشته های گروه پزشکی ) بدون کنکور هستند و بنابراین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فرصت کم نظیری برای تحصیل در رشته و دانشگاه مورد علاقه بدون شرکت در کنکور سراسری است . از آنجایی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 از 11 مرداد آغاز شده ، برای آشنایی داوطلبان با رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 را در ادامه برای دانلود قرار داده ایم . دقت داشته باشید از آنجایی که شرط معدل برای قبولی وجود ندارد بنابراین هر داوطلب با هر معدلی می تواند یکی از رشته محل های مشخص شده دردفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 را انتخاب کرده و در آن پیش ثبت نام کند . اگر بعد از ثبت نام متوجه شدید در انتخاب رشته محل مدنظر خود دچار اشتباه شده اید یا از انتخاب خود پیشمانید ، می توانید با خرید یک کارت اعتباری دیگر ، مجددا در ثبت نام دانشگاه آزاد 96 شرکت کنید . اگر درباره نحوه ثبت نام یا لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ابهامی دارید می توانید کلیه سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسید . برای این کار کافیست از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده کنید .
پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظر

برخلاف انتخاب رشته دانشگاه های سراسری ، در انتخاب رشته دانشگاه آزاد داشتن سهمیه بسیج فعال موثر است و تا حد مشخصی تراز قبولی را کاهش می دهد . از آنجایی که این سهمیه فقط در انتخاب رشته دانشگاه آزاد موثر است معمولا آمار قبولی زیادی از این سهمیه در دسترس نیست برای همین در این مقاله قصد داریم تراز قبولی سهمیه بسیج فعال در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 95 – 96 ( آمار قبولی سال گذشته ) را ارائه کنیم . در کنار این مقاله می توانید از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد استفاده کنید تا با توجه به تراز شما در کارنامه کنکور سراسری ، لیست رشته محل هایی که در آن شانس قبولی دارید نمایش داده شود . در ادامه تراز قبولی سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد 95 - 96را مشاهده می کنید .


پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظردانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی یکی از دانشگاه‌ های دولتی ایران است که دانشکده‌ های آن به صورت پراکنده در شهر تهران قرار دارند . با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال ۱۳۵۹ با ادغام  مراکز آموزش عالی ( مؤسسه عالی تکنیکوم نفیسی ، مدرسه عالی فنی ، دانشکده نقشه ‌برداری ، مؤسسه آبشناسی ، دانشکده هواشناسی و علوم جو ، دانشکده مخابرات ، مدرسه عالی ساختمان ، دانشگاه کار و پیشه ، تربیت دبیر فنی پلی تکنیک تهران ، دانشگاه علوم و فنون مجتمع آموزشی وزارت راه ، مجتمع تکنولوژی تهران و مدرسه عالی تلویزیون و سینما ) به شکل کنونی در آمد و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال ۱۳۶۷ به نام خواجه نصیرالدین طوسی ، دانشمند ایرانی تغییر نام یافت . این دانشگاه در ۱۱ دانشکده با ۱۸ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ، ۵۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۳ رشته تحصیلی در مقطع دکتری فعالیت خود را انجام می‌دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 120 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی برق دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 1850 و در منطقه 2 حدود 1040 و در منطقه 3 حدود 430 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی برق در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی برق توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی برق را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی برق نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی برق روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 80 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی برق دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی 

پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظردانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی یکی از دانشگاه‌ های دولتی ایران است که دانشکده‌ های آن به صورت پراکنده در شهر تهران قرار دارند . با تصویب شورای انقلاب فرهنگی این دانشگاه در سال ۱۳۵۹ با ادغام  مراکز آموزش عالی ( مؤسسه عالی تکنیکوم نفیسی ، مدرسه عالی فنی ، دانشکده نقشه ‌برداری ، مؤسسه آبشناسی ، دانشکده هواشناسی و علوم جو ، دانشکده مخابرات ، مدرسه عالی ساختمان ، دانشگاه کار و پیشه ، تربیت دبیر فنی پلی تکنیک تهران ، دانشگاه علوم و فنون مجتمع آموزشی وزارت راه ، مجتمع تکنولوژی تهران و مدرسه عالی تلویزیون و سینما ) به شکل کنونی در آمد و با نام دانشگاه فنی و مهندسی تشکیل شد و در سال ۱۳۶۷ به نام خواجه نصیرالدین طوسی ، دانشمند ایرانی تغییر نام یافت . این دانشگاه در ۱۱ دانشکده با ۱۸ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ، ۵۳ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۲۳ رشته تحصیلی در مقطع دکتری فعالیت خود را انجام می‌دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 50 دانشجو از میان متقاضیان خانم و آقا ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 1540 و در منطقه 2 حدود 920 و در منطقه 3 حدود 430 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی کامپیوتر در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی کامپیوتر توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی کامپیوتر را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی کامپیوتر نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی کامپیوتر روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 70 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه دولتی صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی 

پنج شنبه دوازدهم 5 1396
(0) نظر


دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۴۴ با هدف تربیت و تامین نیروی متخصص مورد نیاز کشور تاسیس گردید . این دانشگاه که جزء بهترین دانشگاه های ایران شناخته می شود هر ساله از بین پذیرفته شدگان برتر کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان برای رشته های مختلف می کند . در حال حاضر دانشگاه شریف دارای 13 دانشکده مختلف و 3 پردیس بین الملل می باشد . دانشگاه صنعتی شریف با به کارگیری یاری خدا و تلاش استادان کارآمد و مجرب ، محققین برجسته و کارشناسان و کارمندان سخت‌کوش و همچنین بهره‌گیری از امکانات کمک ‌آموزشی و آزمایشگاه‌ های مجهز توانسته دانشجویان را در سطح کارآمدترین نیروهای علمی و فنی کشور به جامعه تحویل دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 70 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی صنعتی شریف در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 750 و در منطقه 2 حدود 470 و در منطقه 3 حدود 190 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی صنعتی شریف در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی هوافضا در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی هوافضا توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی هوافضا را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی هوافضا نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی هوافضا روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 65 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی صنعتی شریف 

چهارشنبه یازدهم 5 1396
(0) نظر


دانشگاه صنعتی شریف در سال ۱۳۴۴ با هدف تربیت و تامین نیروی متخصص مورد نیاز کشور تاسیس گردید . این دانشگاه که جزء بهترین دانشگاه های ایران شناخته می شود هر ساله از بین پذیرفته شدگان برتر کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجویان برای رشته های مختلف می کند . در حال حاضر دانشگاه شریف دارای 13 دانشکده مختلف و 3 پردیس بین الملل می باشد . دانشگاه صنعتی شریف با به کارگیری یاری خدا و تلاش استادان کارآمد و مجرب ، محققین برجسته و کارشناسان و کارمندان سخت‌کوش و همچنین بهره‌گیری از امکانات کمک ‌آموزشی و آزمایشگاه‌ های مجهز توانسته دانشجویان را در سطح کارآمدترین نیروهای علمی و فنی کشور به جامعه تحویل دهد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 20 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی دریا دانشگاه دولتی صنعتی شریف در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 4200  و در منطقه 2 حدود 1210 و در منطقه 3 حدود 1395 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی صنعتی شریف در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی دریا در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی دریا توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی دریا را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی دریا نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 45 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی دریا دانشگاه دولتی صنعتی شریف 

چهارشنبه یازدهم 5 1396
(0) نظر
X