گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144425
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12


هدف از رشته آموزش ابتدایی ، تربیت معلمان خبره در روش های تدریس برای دانش آموزان دوره ابتدایی می باشد که توسط دانشگاه فرهنگیان ارائه می شود . در کنکور انسانی 96 داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را داشته باشند می بایست برای کسب موفقیت برنامه ریزی کنکور 96 را دقیق و حساب شده انجام دهند . در این میان عوامل دیگری می تواند در انتخاب رشته 96 تاثیرگذار بوده و شما را به هدفتان که کسب رتبه قبولی در کنکور سراسری 96 می باشد نزدیک کند ، مانند آنچه در این مقاله به آن پرداخته ایم یعنی حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته آموزش ابتدایی در دانشگاه دولتی روزانه که بر اساس انتخاب رشته 95 جمع آوری شده است . اگر به دنبال رتبه و کارنامه سایر رشته ها می باشید توصیه می کنیم به نرم افزار انتخاب رشته هیوا مراجعه نمایید . هم چنین به منظور کسب اطلاعات بیش تر درباره انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان روی رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان کلیک کنید .


 میانگین 25 درصد عمومی = قبولی در رشته آموزش ابتدایی دانشگاه دولتی روزانه 

پنج شنبه نوزدهم 5 1396
(0) نظر

در رشته فقه و حقوق اسلامی که در گروه علوم انسانی قرار دارد ، مسایل گوناگون اقتصادی ، اجتماعی و سیاسی جامعه با مراجعه به احکام و حقوق اسلامی مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرد . این رشته در کنکور انسانی 96 علاقه مندان خاص خود را دارد که برای قبولی در آن به رقابت می پردازند . برای رسیدن به موفقیت در این رقابت ، برنامه ریزی کنکور 96 از اهمیت ویژه ای برخوردار است که می بایست دقیق و حساب شده انجام گیرد . تکنیک های دیگری مانند بررسی حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته فقه و حقوق اسلامی در دانشگاه دولتی روزانه که در ادامه به آن می پردازیم و طبق آمار انتخاب رشته 95 جمع آوری کرده ایم نیز می توانند راهنمای مناسبی برای انتخاب رشته 96باشند . نرم افزار انتخاب رشته هیوا نیز روش دیگری است که استفاده از آن به شما کمک می کند تا گام موثری در کسب رتبه قبولی کنکور سراسری 96 بردارید .


 میانگین 25 درصد عمومی = قبولی در رشته فقه و حقوق اسلامی دانشگاه دولتی روزانه 
پنج شنبه نوزدهم 5 1396
(0) نظر

ادبیات نمایشی از بخش های اصلی و پایه ای هنرهای نمایشی می باشد . داوطلبانی که در کنکور هنر 96 ، این رشته را انتخاب می کنند باید ذهنی پویا ، مبتکر و خلاق داشته باشند . ادبیات نمایشی واسطه ادبیات و صحنه نمایش است و رویکردی ادبی - نمایشی دارد . برای موفقیت درکنکور سراسری 96 و کسب رتبه قبولی در این رشته می بایست برنامه ریزی کنکور 96 را دقیق و هوشمندانه انجام دهید . در این برنامه ،انتخاب رشته 96 از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد که نباید از آن غافل شد . بدین منظور نرم افزار انتخاب رشته هیوا را تهیه کرده ایم که راهنمای مناسبی برای شما می باشد . هم چنین حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته ادبیات نمایشی در دانشگاه دولتی روزانه را در ادامه بررسی خواهیم کرد که طبق آمار انتخاب رشته 95 جمع آوری شده است . 


 میانگین 50 درصد عمومی = قبولی در رشته ادبیات نمایشی دانشگاه دولتی روزانه 
پنج شنبه نوزدهم 5 1396
(0) نظر

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری و همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری این امکان برای داوطبانی که موفق به شرکت در کنکور سراسری نشده اند فراهم می شود که در بصورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی ، در بعضی از رشته محل های دانشگاه های سراسری اقدام به انتخاب رشته کنند  . در نتیجه سازمان از امروز یعنی 3 روز بعد از اعلام نتایج کنکور ، دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور 96 در رشته های تجربی ،انسانی ، ریاضی ، هنر و زبان را منتشر کرده است . دفترچه انتخاب رشته برای هر گروه آزمایشی در چهار بخش منتشر می شود . قسمت اول شامل توضیحاتی درباره روند انتخاب رشته و مراحل پذیرش ، قسمت دوم شامل شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو ، قسمت سوم شامل معرفی رشته محل های انتخاب رشته و قسمت چهارم شامل توضیحات ضوابط و آدرس دانشگاه ها می باشد . از نکات جالب معرفی ، دانشگاه های دولتی روزانه وشبانه در کنار دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور 96 است . از آنجایی که اطلاعات مهمی در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور ( براساس سوابق تحصیلی ) کنکور سراسری درج می شود ولی داوطبان معمولا از مطالعه کامل آن غفلت می کنند ، در این مقاله لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور 96 در کلیه رشته های گروه آزمایشی را قرار داده ایم .


چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر


پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشگاه گیلان بطور مستقل و بدون وابستگی به آلمان ، فعالیت های آموزشی خود را در ۸ رشته تحصیلی و با حدود ۵۰۰ دانشجو از سرگرفت و با رشد و گسترش آموزش عالی در کشور ، دانشکده ‌های علوم پایه ، فنی ، علوم کشاورزی ، علوم انسانی و پزشکی ساخته شد و پس از آن نیز دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ، دانشکده منابع طبیعی و معماری و هنر تاسیس شدند . این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 70 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 10750 و در منطقه 2 حدود 8710 و در منطقه 3 حدود 4140 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی مکانیک توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی مکانیک را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی مکانیک نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی مکانیک روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی گیلان - رشت 

چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشگاه گیلان بطور مستقل و بدون وابستگی به آلمان ، فعالیت های آموزشی خود را در ۸ رشته تحصیلی و با حدود ۵۰۰ دانشجو از سرگرفت و با رشد و گسترش آموزش عالی در کشور ، دانشکده ‌های علوم پایه ، فنی ، علوم کشاورزی ، علوم انسانی و پزشکی ساخته شد و پس از آن نیز دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ، دانشکده منابع طبیعی و معماری و هنر تاسیس شدند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 60 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی نساجی دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 21205 و در منطقه 2 حدود 23700 و در منطقه 3 حدود 10600 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی نساجی دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور ریاضی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی نساجی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی نساجی توصیه می کنیم  معرفی رشته مهندسی نساجی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی نساجی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی نساجی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی نساجی دانشگاه دولتی گیلان - رشت 
چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشگاه گیلان بطور مستقل و بدون وابستگی به آلمان ، فعالیت های آموزشی خود را در ۸ رشته تحصیلی و با حدود ۵۰۰ دانشجو از سرگرفت و با رشد و گسترش آموزش عالی در کشور ، دانشکده ‌های علوم پایه ، فنی ، علوم کشاورزی ، علوم انسانی و پزشکی ساخته شد و پس از آن نیز دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ، دانشکده منابع طبیعی و معماری و هنر تاسیس شدند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 30 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی شهرسازی دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 13600 و در منطقه 2 حدود 12305 و در منطقه 3 حدود 6810 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور ریاضی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی شهرسازی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی شهرسازی توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی شهرسازی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی شهرسازی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی شهرسازی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 45 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه دولتی گیلان - رشت 
چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشگاه گیلان بطور مستقل و بدون وابستگی به آلمان ، فعالیت های آموزشی خود را در ۸ رشته تحصیلی و با حدود ۵۰۰ دانشجو از سرگرفت و با رشد و گسترش آموزش عالی در کشور ، دانشکده ‌های علوم پایه ، فنی ، علوم کشاورزی ، علوم انسانی و پزشکی ساخته شد و پس از آن نیز دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی ، دانشکده منابع طبیعی و معماری و هنر تاسیس شدند . این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 30 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی معماری دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2290 و در منطقه 2 حدود 8630 و در منطقه 3 حدود 6750 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی معماری دانشگاه دولتی گیلان - رشت در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی معماری در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی معماری توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی معماری را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی معماری نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی معماری روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 70 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی معماری دانشگاه دولتی گیلان - رشت 
چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر


 در دی ماه سال 62 اهمیت تاسیس یک دانشگاه بین المللی در کشور مسئولان را بر آن داشت تا با لایحه مربوط به آن موافقت کنند و دانشگاهی بین المللی با نام دانشگاه بین المللی قدس تاسیس شد . در سال 1370 دانشگاه با مجتمع آموزش عالی دهخدا ادغام شد و با نام دانشگاه بین المللی امام خمینی ، فعالیت رسمی خود را به صورت یک دانشگاه جامع آغاز کرد . مکان تاسیس این دانشگاه در استان قزین بود . در حال حاضر این دانشگاه دارای 8 دانشکده در شاخه های مختلف علمی و مذهبی و یک پژوهشکده فعال می باشد . این دانشگاه هر ساله دانشجویان خود را از میان متقاضیان کنکور سراسری بر می گزیند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 24 دانشجو در نیمسال اول که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی بین المللی امام خمینی ( ره ) - قزوین در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2510 و در منطقه 2 حدود 2760 و در منطقه 3 حدود 3420 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی بین المللی امام خمینی ( ره ) - قزوین در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مدیریت صنعتی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مدیریت صنعتی توصیه می کنیم معرفی رشته مدیریت صنعتی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مدیریت صنعتی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مدیریت صنعتی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 30 درصد عمومی = قبولی در رشته مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی بین المللی امام خمینی ( ره ) - قزوین 

چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر

در دی ماه سال 62 اهمیت تاسیس یک دانشگاه بین المللی در کشور مسئولان را بر آن داشت تا با لایحه مربوط به آن موافقت کنند و دانشگاهی بین المللی با نام دانشگاه بین المللی قدس تاسیس شد . در سال 1370 دانشگاه با مجتمع آموزش عالی دهخدا ادغام شد و با نام دانشگاه بین المللی امام خمینی ، فعالیت رسمی خود را به صورت یک دانشگاه جامع آغاز کرد . مکان تاسیس این دانشگاه در استان قزین بود . در حال حاضر این دانشگاه دارای 8 دانشکده در شاخه های مختلف علمی و مذهبی و یک پژوهشکده فعال می باشد . این دانشگاه هر ساله دانشجویان خود را از میان متقاضیان کنکور سراسری بر می گزیند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 24 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه دولتی بین المللی امام خمینی ( ره ) - قزوین در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 1250 و در منطقه 2 حدود 1430 و در منطقه 3 حدود 670 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی بین المللی امام خمینی ( ره ) - قزوین در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته روانشناسی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته روانشناسی توصیه می کنیم معرفی رشته روانشناسی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های روانشناسی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی روانشناسی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 45 درصد عمومی = قبولی در رشته روانشناسی دانشگاه دولتی بین المللی امام خمینی ( ره ) - قزوین 
چهارشنبه هجدهم 5 1396
(0) نظر
X