گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144446
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12


پیام رسان تلگرام به دلیل محبوبیت و  همه گیر شدنش هر روز امکانات جدیدی را به کاربران عرضه می کند. اگر بخواهیم این امکانات را به طور تک به تک نام ببریم کار بسیار وقت گیری است ولی از جدید امکانات تلگرام می توان به حالت روح تلگرام ، ارسال پیام محو شونده در تلگرام ، ارسال پیام صوتی در تلگرام ، اضافه کردن بیو به پروفایل تلگرام ، پین کردن پیام ها و گروه ها در تلگرام ،ساخت استیکر شخصی در تلگرام و خیلی امکانات و ویژگی های دیگر اشاره کرد. همانطور که در مقالات قبل درباره ی دیلیت اکانت در تلگرام و تشخیص بلاک شدن در تلگرام  به شما اطلاعاتی را دادیم و شما را با اخطار  Phone Number Flood نیز که از مشکلات حذف  اکانت تلگرام است آشنا کردیم. در این مقاله نیز قصد داریم مشکلات کاربران در زمینه ی ریپورت در تلگرام را بررسی کنیم. با گروه مشاوره هیواتک همراه باشید.

پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر


با توجه به رشد قابل ملاحظه متقاضیان آموزش عالی کشور و محدودیت ظرفیت پذیرش در دانشگاه های دولتی ، بسیاری از داوطلبان ، علاقه مند به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشند . از آن جا که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری از سال گذشته ادغام شده و تنها یک آزمون برای گزینش در دو دانشگاه برگزار می شود ، این شانس برای کلیه داوطلبان وجود دارد که با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 97 بتوانند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت نمایند . از آنجایی که با وجود سابقه برگزاری کنکور سال گذشته هنوز داوطلبان ابهامات زیادی درباره تغییرات ایجاد شده بعد از ادغام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دارند در این مقاله قصد داریم درباره زمان ، نحوه ، شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 و زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج توضیحات کاملی ارائه دهیم .


 آزمون جداگانه توسط دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ارشد برگزار نخواهد شد . 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر


شاخه ای از دانشگاه رازی کرمانشاه با نام آموزشکده دامپروری ایلام از سال 1355 به عنوان تنها دانشکده مستقل دامپروری فعالیت می کرد . پس از انقلاب فرهنگی این آموزشکده به دانشکده کشاورزی تبدیل شد . تا سرانجام در سال 71 با هدف توسعه فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی مناطق محروم ، این دانشکده از دانشگاه رازی جدا و با عنوان دانشگاه ایلام ه صورت مستقل به فعالیت خود ادامه داد . در حال حاضر دانشگاه ایلام دارای 95 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و 6 دانشکده مختلف ( دانشکده کشاورزی ، دانشکده ادبیات و علوم انسانی ، دانشکده فنی مهندسی ، دانشکده علوم پایه ، دانشکده پیرا دامپزشکی و دانشکده الهیات و معارف اسلامی ) می باشد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 25 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی معماری دانشگاه دولتی معماری در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 22300 و در منطقه 2 حدود 22600 و در منطقه 3 حدود 9000 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی معماری دانشگاه دولتی ایلام در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسیمعماری در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی معماری توصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی معماری را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی معماری نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مهندسی معماری روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی معماری دانشگاه دولتی ایلام 

پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانشگاهی دولتی واقع در شهر تهران است که به وزارتخانه آموزش و پرورش وابسته می ‌باشد .  این دانشگاه در سال 1357 با نام مجتمع تکنولوژی انقلاب اسلامی بنیان گذاری شد . بعد از پیشرفت در طی سال های متعدد در زمینه تحصیلات دانشگاهی ، نهایتا در سال 1376 به مرتبه دانشگاه ارتقاء یافت . دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی در منطقه لویزان واقع در شمال شرق تهران قرار دارد و دارای فضای سرپوشیده ی آموزشی ، آزمایشگاهی ، کارگاهی ، رفاهی و فرهنگی است ، همچنین دانشگاه دارای ۶ خوابگاه ( ۳ خوابگاه پسران و ۳ خوابگاه دختران ) است . وظیفه اصلی این دانشگاه تربیت دبیر فنی و نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش می باشد . روش پذیرش دانشجو همانند همه دانشگاه‌ های دولتی از طریق آزمون سراسری که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود ، می ‌باشد .
این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند . در کنکور سال 95-96 در نیمسال دوم 13 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی تربیت دبیر شهید رجایی - تهران در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 5050 و در منطقه 2 حدود 2450 و در منطقه 3 حدود 1000 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی تربیت دبیر شهید رجایی - تهران در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک در انتخاب رشته 96 انجام دهند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مهندسی مکانیکتوصیه می کنیم معرفی رشته مهندسی مکانیک را مطالعه کنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مهندسی مکانیک نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهدهآخرین رتبه قبولی مهندسی مکانیک روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .

 


 میانگین 55 درصد عمومی = قبولی در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی تربیت دبیر شهید رجایی - تهران 
پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر

دانشگاه شیراز در سال ۱۳۲۵ با تأسیس آموزشکده بهداشت فعالیت خود را آغاز نمود که هدف آن تربیت متخصصین در علوم پزشکی در طول یک دوره ۴ ساله درسی بود . در سال ۱۳۲۸ این آموزشکده به دانشکده پزشکی ارتقاء یافت . به دنبال افزایش امکانات آموزشی و پیشرفت در حوزه های مختلف دانشکده های دیگری همچون دانشکده های مهندسی به آن افزوده شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین و مهمترین دانشگاه های کشور به شمار می آید .  دانشگاه شیراز در بردارنده ۱7 دانشکده  و یک مرکز آموزش عالی می باشد .
 در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 21 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی حسابداری دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2350 و در منطقه 2 حدود 2500 و در منطقه 3 حدود 1400 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته حسابداری دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته حسابداری در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته حسابداری توصیه می کنیم معرفی رشته حسابداری را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های حسابداری نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی حسابداری روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


” میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته حسابداری دانشگاه دولتی شیراز “


پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر

دانشگاه شیراز در سال ۱۳۲۵ با تأسیس آموزشکده بهداشت فعالیت خود را آغاز نمود که هدف آن تربیت متخصصین در علوم پزشکی در طول یک دوره ۴ ساله درسی بود . در سال ۱۳۲۸ این آموزشکده به دانشکده پزشکی ارتقاء یافت . به دنبال افزایش امکانات آموزشی و پیشرفت در حوزه های مختلف دانشکده های دیگری همچون دانشکده های مهندسی به آن افزوده شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین و مهمترین دانشگاه های کشور به شمار می آید .  دانشگاه شیراز در بردارنده ۱7 دانشکده  و یک مرکز آموزش عالی می باشد .

در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 60 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی حقوق دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 600 و در منطقه 2 حدود 600 و در منطقه 3 حدود 500 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته حقوق دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد  رتبه قبولی رشته حقوق در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته حقوق توصیه می کنیم معرفی رشته حقوق را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های حقوق نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی حقوق روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 50 درصد عمومی = قبولی در رشته حقوق دانشگاه دولتی شیراز
پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر

کنکور کارشناسی ارشد اصلی ترین راه ورود فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد می باشد که هر ساله بصورت هماهنگ کشوری توسط سازمان سنجش برگزار می گردد . دانشگاه های پذیرنده دانشجوی کارشناسی ارشد از طریق این آزمون در سال تحصیلی 96 - 97 عبارت اند از کلیه موسسات و دانشگاه های آموزش عالی از جمله دانشگاه های دولتی ، پردیس های خودگردان ، دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد . از آنجایی که از سال گذشته و با ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ، کلیه داوطلبان شرکت در دوره های با آزمون کارشناسی ارشد تنها از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانند وارد دانشگاه شوند ؛ بنابراین در این مقاله قصد داریم برای جمعیت حدودا یک میلیونی شرکت کنندگان این آزمون بطور کامل به توضیح زمان ، نحوه ، وشرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 به همراه زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج بپردازیم .


 آزمون جداگانه توسط دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی ارشد برگزار نخواهد شد . 
پنج شنبه بیست و ششم 5 1396
(0) نظر

سابقه تاسیس آموزشگاه عالی بهداری اصفهان به سال 1325 و سابقه تاسیس دانشگاه اصفهان به سال 1347  باز می گردد . دانشگاه اصفهان با وسعت 3 میلیون متر مربع جزو دو دانشگاه بزرگ دولتی اصفهان می باشد . در سال 65 رسما دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دانشگاه اصفهان جدا شد و دانشگاه اصفهان رسما فعالیت خود را در زمینه پذیرش دانشجو در رشته های وزارت علومی آغاز کرد . امروزه این دانشگاه دارای 13 دانشکده مختلف می باشد که در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد .
در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 12 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مدیریت دولتی دانشگاه دولتی اصفهان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2000 و در منطقه 2 حدود 3150 و در منطقه 3 حدود 3050 بوده است . در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی اصفهان در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مدیریت صنعتی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مدیریت صنعتی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مدیریت صنعتی روزانه کنکور 95 کلی همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته حسابداری توصیه می کنیم معرفی رشته مدیریت صنعتی را مطالعه کنید .ک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مدیریت صنعتی دانشگاه دولتی اصفهان 
چهارشنبه بیست و پنجم 5 1396
(0) نظر

سابقه تاسیس آموزشگاه عالی بهداری اصفهان به سال 1325 و سابقه تاسیس دانشگاه اصفهان به سال 1347  باز می گردد . دانشگاه اصفهان با وسعت 3 میلیون متر مربع جزو دو دانشگاه بزرگ دولتی اصفهان می باشد . در سال 65 رسما دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دانشگاه اصفهان جدا شد و دانشگاه اصفهان رسما فعالیت خود را در زمینه پذیرش دانشجو در رشته های وزارت علومی آغاز کرد . امروزه این دانشگاه دارای 13 دانشکده مختلف می باشد که در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 18 دانشجو در نیمسال اول که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی مدیریت بازرگانی دانشگاه دولتی اصفهان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 1600 و در منطقه 2 حدود 850 و در منطقه 3 حدود 2750 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه دولتی اصفهان در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته مدیریت بازرگانی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته مدیریت بازرگانی توصیه می کنیم معرفی رشته مدیریت بازرگانی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های مدیریت بازرگانی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی مدیریت بازرگانی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 35 درصد عمومی = قبولی در رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه دولتی اصفهان 
چهارشنبه بیست و پنجم 5 1396
(0) نظر

سابقه تاسیس آموزشگاه عالی بهداری اصفهان به سال 1325 و سابقه تاسیس دانشگاه اصفهان به سال 1347  باز می گردد . دانشگاه اصفهان با وسعت 3 میلیون متر مربع جزو دو دانشگاه بزرگ دولتی اصفهان می باشد . در سال 65 رسما دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دانشگاه اصفهان جدا شد و دانشگاه اصفهان رسما فعالیت خود را در زمینه پذیرش دانشجو در رشته های وزارت علومی آغاز کرد . امروزه این دانشگاه دارای 13 دانشکده مختلف می باشد که در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد .
 در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 24 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی حسابداری دانشگاه دولتی اصفهان در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2250 و در منطقه 2 حدود 1300 و در منطقه 3 حدود 3100 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته حسابداری دانشگاه دولتی اصفهان در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته حسابداری در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته حسابداری توصیه می کنیم معرفی رشته حسابداری را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های حسابداری نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی حسابداری روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.


 میانگین 40 درصد عمومی = قبولی در رشته حسابداری دانشگاه دولتی اصفهان 
چهارشنبه بیست و پنجم 5 1396
(0) نظر
X