گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144440
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12


همانطور که می دانید امروزه برای دسترسی به اینترنت و حتی برای بهره بردن از شبکه های اجتماعی نیازمند یک مودم می باشید. مودم ها انواع مختلفی داند که در مقالات قبل نحوه کانفیگ کردن مودم تی پی لینک ، کانفیگ کردن مودم زایکسل ، کانفیگ کردن مودم دی لینک را به شما آموزش دادیم. کانفیگ کردن به معنای راه اندازی مودم برای اتصال به اینترنت می باشد که گروه مشاوره هیواتک در این مقاله کانفیگ کردن یکی از مدل های مودم دی لینک را به شما آموزش خواهد داد. همچنین در صورت بروز مشکل قطع و وصلی اینترنت خود پیشنهاد می کنیم مقاله ما درباره ی خاموش شدن چراغ مودم و وصل شدن به اینترنت را مطالعه نمایید.


 توجه داشته باشید کانفیگ کردن تمامی مودم های D-link به یک صورت انجام می گیرد و این مقاله به عنوان نمونه برای کسانی که مدل D-LINK DSL-2700U این مودم را دارند تعبیه شده است و می تواند در کانفیگ کردن مودم های دیگر دی لینک نیز راهنمای خوبی برای شما باشد. 

سه شنبه سی یکم 5 1396
(0) نظر

قبل از ادغام شدن ثبت نام آزمون دکتری سراسری و ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد ، سازمان سنجش و دانشگاه آزاد هر کدام به صورت جداگانه دفترچه ثبت نام منتشر می کردند و متقاضیان می توانستند در بازه ی زمانی مشخص شده در دفترچه ثبت نام ، در سامانه مذکور ثبت نام کنند اما پس از ادغام آزمون این دو دانشگاه در سال گذشته ، امسال یک دفترچه کلی به جای دفترچه ثبت نام آزمون دکتری 97 و دفترچه آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97  توسط سازمان سنجش منتشر می شود . لازم به ذکر است دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 با دفترچه آزمون دکتری سراسری 97 جدا و متفاوت می باشد .

احتمالا طبق روال سال های گذشته زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97 و زمان ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 در آذر ماه می باشد . تمامی متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد ( پیوسته یا ناپیوسته ) هستند یا تا پایان شهریور ماه 97 از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل می شوند ، می توانند برای ثبت نام در این آزمون نام نویسی کنند . 
دفترچه ثبت نام آزمون دکتری شامل موارد مهمی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها و تسهیلات و ... است که در این مقاله به مهم ترین قسمت های دفترچه دکتری 97 اشاره کردیم . 
لینک دانلود دفترچه را برای متقاضیان در قسمت زیر آورده ایم تا بعد از انتشار دفترچه بتوانند آن را به راحتی دانلود کنند .

 

برای دانلود دفترچه ثبت نام دکتری 97  کلیک کنید.
برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 97  کلیک کنید.

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97  کلیک کنید.


سه شنبه سی یکم 5 1396
(0) نظر


با توجه به آمار و ارقام اعلام شده از ثبت نام کنندگان آزمون دکتری در سال های اخیر ، به جرات می توان گفت که سطح علمی کشور روند رو به رشدی داشته است . به دلیل ظرفیت محدود پذیرش تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های سراسری ، رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان بر سر پذیرش شدن در این مقطع وجود دارد و بعضی از داوطلبان فقط به پذیرفته شدن در دانشگاه آزاد فکر می کنند . 
دانشگاه آزاد اسلامی یکی از پر متقاضاترین دانشگاه های کشور در زمینه پذیرش دانشجو در مقطع دکتری است . پس از ادغام ثبت نام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد و با توجه به تغییرات به وجود آمده در روند ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ، قطعا ابهامات زیادی برای متقاضیان تحصیل در این مقطع به وجود آمده که ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به تمامی سوالات ایجاد شده پاسخ دهیم . لازم به ذکر است منبع اطلاعات این مقاله اطلاعیه های سازمان سنجش در سال گذشته می باشد و بر حسب تجربه امسال نیز روند ثبت نام به همین گونه باشد اما در صورت کسب اطلاعات مغایر با اطلاعات ذکر شده ، حتما مقاله را به روز رسانی خواهیم کرد . در این مقاله به بررسی زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 می پردازیم .

سه شنبه سی یکم 5 1396
(0) نظر


با توجه به آمار و ارقام اعلام شده از ثبت نام کنندگان در آزمون دکتری در سال های اخیر ، به جرات می توان گفت که سطح علمی کشور روند رو به رشدی داشته است . به دلیل ظرفیت محدود پذیرش در تحصیلات تکمیلی ، رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان بر سر پذیرش شدن در این مقطع وجود دارد و پذیرش شدن منوط به تسلط کامل به مطالب درسی و برنامه ریزی آزمون دکتری می باشد . ثبت نام آزمون دکتری 97 مانند سال گذشته باثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 ادغام شده است . این تغییر بزرگ سوالات و ابهامات زیادی را در اذهان عمومی ایجاد کرده است . به همین دلیل تصمیم گرفیتم که با نگارش این مقاله اطلاعات جامع و مختصری را درباره این رویداد بزگر تحصیلی در کشور در اختیار علاقه مندان و متقاضیان قرار دهیم . لازم به ذکر است منبع اطلاعات این مقاله اطلاعیه های سازمان سنجش در سال گذشته می باشد و بر حسب تجربه امسال نیز روند ثبت نام به همین گونه باشد اما در صورت کسب اطلاعات مغایر با اطلاعات ذکر شده ، حتما مقاله را به روز رسانی خواهیم کرد . 


” داوطلبان شرکت در آزمون دکتری دانشگاه آزاد 97 باید به طور مشترک با سایر داوطلبان ، در سایت سنجش ثبت نام کنند . “


سه شنبه سی یکم 5 1396
(0) نظردانشگاه آزاد هر ساله بعد از اعلام نتایج دکتری و ظرفیت خالی دانشگاه ها در پذیرش دانشجوی دکتری ، فرصت مجددی به داوطبان برای قبولی در این رشته محل ها می دهد . در این فرصت که به تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد مرسوم است ، ابتدا هر دانشگاه برای قبولی های خود یک مهلت ثبت نام در نظر می گیرد . در مرحله بعدی و پس از پایان مهلت ثبت نام ، هر دانشگاه لیستی از رشته محل های خود که ظرفیت خالی دارند به همراه تعداد این ظرفیت های خالی را به واحد سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد معرفی می کند ، سپس در ادامه لیست این رشته محل ها تحت عنوان دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد منتشر می شود و داوطلبان حاضر در جلسه آزمون دکتری می توانند طبق آن اقدام به انتخاب رشته نمایند . از آنجایی که در سال 96 برای اولین بار کنکور دکتری دانشگاه آزاد و سراسری ادغام شد ، بنابراین کلیه داوطلبان حاضر در جلسه کنکور کارشناسی ارشد 96 می توانندهم در تکمیل ظرفیت دکتری سراسری 96 و هم در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96شرکت کنند . در ادامه برای راحتی داوطلبان ، لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را قرار داده ایم .

دوشنبه سیم 5 1396
(0) نظربا توجه به سابقه قبلی و احتمالا ، اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 در نیمه دوم مهرماه خواهد بود .  بنابراین کلیه کسانی که به دلیل ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد 96 و شرکت در مصاحبه ، در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 شرکت کرده بودند می توانند با مراجعه به سایت Azmoon.org ، نتیجه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 را مشاهده کنند. در این مقاله توضیح می دهیم بعد از اعلام نتایجبرای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 96 باید چه مسیری را در پیش بگیرید. تا این لحظه زمان دقیق اعلام نشده است که برای اطلاع دقیق و لحظه ای از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد 96 می توانید عضو کانال تلگرام دکتری تخصصی شوید .

دوشنبه سیم 5 1396
(0) نظر


رشته ادیان و مذاهب از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است . طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرش در رشته ادیان و مذاهب در دانشگاه های دولتی غیر انتفاعی صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته ادیان و مذاهب ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته ادیان و مذاهب در انتخاب رشته انسانی را معرفی  کنیم .


” پذیرش در رشته ادیان و مذاهب در دانشگاه های دولتی غیر انتفاعی خودگردان صورت می گیرد “


 

شنبه بیست و هشتم 5 1396
(0) نظر


رشته باستان شناسی از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته باستان شناسی در دانشگاه های دولتی روزانه ، ظرفیت مازاد و پردیس خودگردان صورت می گیرد . البته در رشته باستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته باستان شناسی ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته باستان شناسی در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته باستان شناسی در دانشگاه های دولتی روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) و غیرانتفاعی صورت می گیرد 


شنبه بیست و هشتم 5 1396
(0) نظر


رشته کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در دانشگاه های دولتی روزانه و نوبت دوم ( شبانه ) صورت می گیرد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته کارشناسی ارشد پییوسته معارف اسلامی و حقوق در دانشگاه های دولتی روزانه و نوبت دوم ( شبانه ) صورت می گیرد 

شنبه بیست و هشتم 5 1396
(0) نظررشته تاریخ اسلام از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته تاریخ اسلام در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته تاریخ اسلام دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته تاریخ اسلام ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته تاریخ اسلام در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .


 پذیرش در رشته تاریخ اسلام در دانشگاه های دولتی غ

رشته تاریخ اسلام از زیرمجموعه های کنکور انسانی در انتخاب رشته کنکور سراسری است .طبق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ،  پذیرش در رشته تاریخ اسلام در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد . البته در رشته تاریخ اسلام دانشگاه آزاد اسلامی هم پذیرش دانشجو دارد . در این مقاله می خواهیم علاوه بر معرفی رشته تاریخ اسلام ، ظرفیت این رشته در دانشگاه ها و دوره های مختلف و همچنین دانشگاه های پذیرنده رشته تاریخ اسلام در انتخاب رشته انسانی را معرفی کنیم .

 

” پذیرش در رشته تاریخ اسلام در دانشگاه های دولتی غیرانتفاعی صورت می گیرد “یرانتفاعی صورت می گیرد 
شنبه بیست و هشتم 5 1396
(0) نظر
X