گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144427
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12


کنکور کاردانی به کارشناسی یا همان کارشناسی ناپیوسته اصلی ترین راه ورود به دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی ( فوق دیپلم ) در رشته های غیرپزشکی و دانشگاه های دولتی روزانه ، ظرفیت مازاد و دانشگاه آزاد در رشته های گروه پزشکی است که هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می گردد .امسال هم طبق روال هر ساله ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در خرداد ماه برگزار شد که داوطلبان هنگام ثبت نام ، انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی را نیز  انجام می دادند .  حال به ایستگاه پایانی رسیده ایم و داوطلبان این آزمون در انتظار اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی به سر می برند و ما در این مقاله سعی کرده ایم تا همه اطلاعات مورد نیاز برای مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 96 را در اختیارتان قرار دهیم .يکشنبه نوزدهم 6 1396
(0) نظر

کنکور کاردانی مختص فارغ التحصیلان هنرستان و کاردانش می باشد و تنها راه برای ورود به دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه در رشته هایفنی حرفه ای است . ثبت نام این آزمون طبق روال هر ساله در اردیبهشت ماه از طریق سایت سنجش آموزش کشور برگزار شد و علاقه مندان حین ثبت نام انتخاب رشته کاردانی را نیز انجام دادند . آزمون در روز جمعه 13 مرداد ماه برگزار شد و 180 هزار و 217 داوطلب به رقابت پرداختند . حال به ایستگاه پایانی کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96 نزدیک می شویم و شرکت کنندگان در این آزمون انتظار اعلام نتایج برای تعیین رشته و محل قبولی خود را می کشند . در این مقاله سعی کرده ایم تا شما را برای دریافت نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96 راهنمایی نماییم و زمان ونحوه دریافت نتایج را برایتان توضیح دهیم . با ما همراه باشید .


يکشنبه نوزدهم 6 1396
(0) نظر


طبق روال هر ساله ، آزمون وکالت به منظور تربیت نیروی کارآزموده برای ورود به جامعه وکلای کشور ، توسط کانون وکلای دادگستری برگزار می شود . آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری به دلیل سابقه زیاد و ظرفیت پایین آن همواره متقاضی بیشتری نسبت به آزمون وکالت کانون مشاوران قوه قضاییه داشته و همین موضوع هم باعث سخت بودن کسب قبولی در این آزمون شده است . طبق روال سال های گذشته سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون وکالت 96 کانون وکلای دادگستری می باشد که در ادامه این مقاله برای ابهام زدایی از داوطلبان ، توضیحات کاملی دربارهزمان ، نحوه ، شرایط ثبت نام و منابع آزمون وکالت 96 داده ایم . با ما همراه باشید .


 ثبت نام آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری از طریق سایت سنجش انجام می شود 

پنج شنبه شانزدهم 6 1396
(0) نظر

با توجه به مشکلات تحریم در ایران و نبود امکانات برای خرید قانونی بسیاری از نرم افزارهای پرکاربرد ، اکثر کاربران ایرانی از نرم افزارهای کرک شده برای رفع نیازهای نرم افزاری خود استفاده می کنند . یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه هستند طریقه فعال سازی و کرک نرم افزارهای مختلف می باشد ، زیرا هر یک از نرم افزارها به روشی متفاوت فعال سازی می شوند . گروه مشاوره هیواتک در این مقاله قصد دارد نحوهکرک نرم افزارهای مختلف را مورد بررسی قرار دهد .


سه شنبه جهاردهم 6 1396
(0) نظر

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته علوم جانوری تکوینی توسط سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد و برای داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام آزمون دکتری و به منظور تکمیل ظرفیت رشته محل هایی برگزار می گردد که ظرفیتشان پر نشده است یا ثبت نام نهایی داوطلبان در آن انجام نشده است . برای قبولی در تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری تکوینی دانشگاه آزاد در مرحله اول باید حد نصاب دعوت به مصاحبه هر رشته محل را کسب کنید و سپس با شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، از پس مرحله دوم برای قبولی نهایی هم بربیایید . در این مقاله و با توجه به تراز قبولی دکتری علوم جانوری تکوینی دانشگاه آزاد 96 ( منظور همان حد نصاب دعوت به مصاحبه علوم جانوری تکوینی در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 96 است ) و افت و خیز های احتمالی در تراز آخرین نفر قبولی ، حدنصاب قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری تکوینی دانشگاه آزاد 96 را سه بازه منطقی ، بدبینانه و خوشبینانه تخمین زده ایم . علت استفاده از تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به جای رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دکتری علوم جانوری تکوینی دانشگاه آزاد 96 ، اهمیت تراز و حدنصاب برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد می باشد .


سه شنبه جهاردهم 6 1396
(0) نظر

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته بهداشت مواد غذایی توسط سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد و برای داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام آزمون دکتری و به منظور تکمیل ظرفیت رشته محل هایی برگزار می گردد که ظرفیتشان پر نشده است یا ثبت نام نهایی داوطلبان در آن انجام نشده است . برای قبولی در تکمیل ظرفیت دکتری بهداشت مواد غذایی دانشگاه آزاد در مرحله اول باید حد نصاب دعوت به مصاحبه هر رشته محل را کسب کنید و سپس با شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ، از پس مرحله دوم برای قبولی نهایی هم بربیایید . در این مقاله و با توجه به تراز قبولی دکتری بهداشت مواد غذایی دانشگاه آزاد 96 ( منظور همان حد نصاب دعوت به مصاحبه بهداشت مواد غذایی در انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 96 است ) و افت و خیز های احتمالی در تراز آخرین نفر قبولی ، حدنصاب قبولی تکمیل ظرفیت دکتری بهداشت مواد غذایی دانشگاه آزاد 96 را سه بازه منطقی ، بدبینانه و خوشبینانه تخمین زده ایم . علت استفاده از تراز قبولی تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به جای رتبه قبولی تکمیل ظرفیت دکتری بهداشت مواد غذایی دانشگاه آزاد 96 ، اهمیت تراز و حدنصاب برای دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد می باشد .


سه شنبه جهاردهم 6 1396
(0) نظر
X