گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 144437
تعداد نوشته ها : 5772
تعداد نظرات : 12

تا سال 1368 وضعیت سلامت جسمانی و بهداشت منطقه ایلام توسط سازمان منطقه بهداشت ، کنترل می شد . از سال 1369 به بعد کم کم با تاسیس دانشکده های مختلف در ایلام پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری آغاز شد و سرانجام در سال 1374 به دانشگاه علوم پزشکی ایلام تغییر رتبه داد . در حال حاضر 5 دانشکده ، 3 بیمارستان و 11 مرکز بهداشت و درمان تحت نظر این دانشگاه فعالیت می کند . 7 معاونت مختلف در این دانشگاه وظیفه رفع و رجوع امور آموزشی و رفاهی دانشجویان را برعهده دارند .
دانشگاه دولتی ایلام در راستای تربیت نیروی انسانی و آموزش دانشجویان برای خدمت به مردمان این مرز و بوم تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند . 

پذیرش ظرفیت مازاد دانشگاه ایلام چند سالی است که بطور سالانه و توسط سازمان سنجش از طریق کنکور سراسری انجام می شود . کلاس های دانشجویان ظرفیت مازاد در محل دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار می شود ولی شهریه پردیس های خودگردان از این دانشجویان اخذ می گردد . در کنکور سال 95-96 در نیمسال دوم 20 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی پزشکی ظرفیت مازاد دانشگاه ایلام در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 2900 و در منطقه 2 حدود 4300 و در منطقه 3 حدود 2400 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته پزشکی ظرفیت مازاد دانشگاه ایلام در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی عید و  برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، و با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته پزشکی در انتخاب رشته 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته پزشکی توصیه می کنیم معرفی رشته پزشکی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های پزشکی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید. همچنین نرم افزار رایگان تخمین رتبه هیوا می تواند شما را در اینکه با چه درصدهایی می توانید در چه رشته هایی قبول شوید کمک کند .


” میانگین 65 درصد عمومی = قبولی در رشته پزشکی ظرفیت مازاد دانشگاه ایلام “


يکشنبه بیست و هفتم 1 1396
(0) نظردانشکده پزشکی قزوین در سال 1363 در پی مشارکت مردمی و هیئت امنای منتخب تاسیس شد . یک سال بعد با پذیرش 75 دانشجو در رشته پزشکی فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1370 به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قزوین تغییر رتبه داد .
 دانشگاه علوم پزشکی قزوین در حال حاضر دارای 5 دانشکده ، 7 مرکز آموزشی و درمانی ، 1 کلینیک ویژه و 6 مرکز تحقیقاتی می باشد و هر ساله به منظور پرورش نیروی انسانی متخصص و موردنیاز کشور از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند. در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 25 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی هوشبری دانشگاه دولتی قزوین در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 9000 و در منطقه 2 حدود 12700 و در منطقه 3 حدود 7850 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته هوشبری دانشگاه دولتی قزوین در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته هوشبری در انتخاب رشته 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته هوشبری توصیه می کنیم معرفی رشته هوشبری را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های هوشبری نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 60 درصد عمومی = قبولی در رشته هوشبری دانشگاه دولتی قزوین

شنبه بیست و سوم 11 1395
(0) نظر
X