دانشکده پزشکی قزوین در سال 1363 در پی مشارکت مردمی و هیئت امنای منتخب تاسیس شد . یک سال بعد با پذیرش 75 دانشجو در رشته پزشکی فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1370 به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی قزوین تغییر رتبه داد .
 دانشگاه علوم پزشکی قزوین در حال حاضر دارای 5 دانشکده ، 7 مرکز آموزشی و درمانی ، 1 کلینیک ویژه و 6 مرکز تحقیقاتی می باشد و هر ساله به منظور پرورش نیروی انسانی متخصص و موردنیاز کشور از طریق کنکور سراسری دانشجو می پذیرد .

این دانشگاه هر ساله تعدادی دانشجو پذیرش می کند. در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 25 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی هوشبری دانشگاه دولتی قزوین در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 9000 و در منطقه 2 حدود 12700 و در منطقه 3 حدود 7850 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته هوشبری دانشگاه دولتی قزوین در کنکور 95-96 در همه مناطق 3 گانه را آورده ایم تا داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور 96 را دارند از همین الان برنامه ریزی کنکور 96 را با تمام قوا مخصوصا در دوران عید و با برنامه ریزی کنکوری در عید نوروز ، شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته هوشبری در انتخاب رشته 96 انجام دهند . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته هوشبری توصیه می کنیم معرفی رشته هوشبری را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های هوشبری نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید .


 میانگین 60 درصد عمومی = قبولی در رشته هوشبری دانشگاه دولتی قزوین