گروه مشاوره هيوا
صفحه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 253497
تعداد نوشته ها : 10768
تعداد نظرات : 22

دانشگاه تربیت مدرس اطلاعیه ای درمورد شهریه دکتری شبانه ( نوبت دوم ) این دانشگاه منتشر کرد .


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظر

ثبت‌ نام آزمون دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور شعبه امارات آغاز شد .


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظر


کنکور دانشگاه آزاد با کنکور سراسری از سال 93 ادغام شده است بنابراین داوطلبانی که در کنکور سراسری 97 شرکت کرده اند می توانند بعد از انتخاب رشته کنکور سراسری 97 به صورت مجزا و با پرداخت هزینه جداگانه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز شرکت کنند . داوطلبان برای شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 به کد دسترسی انتخاب رشته نیاز دارند که این کد بعد از انتشار نتایج اولیه 97 در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org در انتهای کارنامه قرار می گیرد . زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 از دوشنبه 22 آغاز شده و مهلت انتخاب رشته تا پایان روز سه شنبه 30 مرداد ماه است . در صورت تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 این مقاله را به روز رسانی خواهیم کرد . تنها تفاوت انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 با سال گذشته در تعداد انتخاب رشته محل هاست . مطابق جزئیات ذکر شده دردفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 ، متقاضیان می توانند حداکثر 100 رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود ثبت کنند . همچنین در نظر داشته باشید در انتخاب رشته دانشگاه آزاد تراز هر فرد در زیر گروه مورد اهمیت است . در نظر داشته باشید مشاوران ما می توانند تا پایان مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 شما را در روند انتخاب رشته از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا یاری کنند همچنین شما می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور دانشگاه عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا باشید .

 

پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظر

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم زمان پرداخت وام سه ماه تابستان 97 دانشجویان دکتری را اعلام کرد .


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظردانشگاه جامع علمی کاربردی دانشگاهی دولتی و وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری است . این دانشگاه با هدف افزایش سطح مهارت شاغلین و افزایش مهارت‌ های حرفه‌ ای دانش‌ آموختگان مراکز آموزشی که فاقد تجربه اجرایی می‌ باشند ، نسبت به برگزاری دوره‌ های علمی کاربردیدر مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام می‌ کند . مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم می باشد و ادامه تحصیل در دانشگاه های دیگر با در دست داشتن مدرک دانشگاه علمی کاربردی منعی ندارد .  تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با پرداخت شهریه همراه است ، به همین دلیل بسیاری از متقاضیان تمایل دارند قبل از اقدام برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ، راجع به محدوده شهریه این دانشگاه اطلاعات کافی داشته باشند . در این مقاله محدوده شهریه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی سال 96 و کارشناسی در سال 95 را ذکر کرده ایم .لازم به ذکر است امکان افزایش شهریه ها در سال 96 در حدود 15 درصد وجود دارد . در صورت اطلاع دقیق تر از محدوده شهریه کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی در سال 96 این مقاله به روزرسانی خواهد شد . 

 


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظر

نتایج نهایی دکتری بدون آزمون دانشگاه یزد 97 اعلام شد .


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظرمتقاضیان تحصیل در مقطع دکتری دوره های روزانه ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد رشته های علوم پزشکی می بایست در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 ثبت نام و شرکت کنند . ثبت نام دکتری علوم پزشکی از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir امکان پذیر خواهد بود . کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور و تنها با داشتن اطلاعات کد ملی ، شماره تلفن همراه و کارت بانکی عضو شبکه شتاب ( به همراه رمز دوم ) بعد از مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام که در سایت منتشر خواهد شد ، در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98 اقدام و فرم ثبت نام را در رشته مورد علاقه خود تکمیل نمایند . در صورتی که در زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98 با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیواتماس گرفته و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی این مرکز بهره مند شوید . هم چنین به منظور رفاه حال داوطلبان به محض شروع فرآیند ثبت نام ، لینک ثبت نام را در این مقاله قرار می دهیم .


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظر

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 همانند سال گذشته به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.irانجام می شود . کلیه متقاضیان ادامه تحصیل در این مقطع می بایست در زمان ثبت نام دکتری علوم پزشکی 98 به سایت مذکور مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام ، اطلاعات ثبت نامی خود را در فرم مربوطه درج کنند . صحت اطلاعات ثبت نامی از اهمیت زیادی دارد در نتیجه متقاضیان می بایست مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98 را قبل از مراجعه به سایت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 98 تهیه و بر اساس آن بندهای مختلف فرم ثبت نام را تکمیل کنند . در ادامه مدارک لازم برای ثبت نام دکتری علوم پزشکی 98 را ذکر می کنیم .


پنج شنبه بیست و پنجم 5 1397
(0) نظر

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی ، انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 روز شنبه 27 مرداد ماه آغاز می شود .


چهارشنبه بیست و چهارم 5 1397
(0) نظر

دانشگاه آزاد هر ساله به دو طریق با کنکور و بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کاردانی می کند . زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در دوبازه زمانی وروردی مهر که در اواسط مرداد و برای ورودی بهمن در اواسط دی صورت می گیرد . داوطلبان باید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه کنند . در مرحله اول ثبت نام داوطلبان با پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  97 اقدام به خریداری کارت اعتباری می کنند . بعد از خرید کارت اعتباری هر یک از داوطلبان دارای کد رهگیری ، نام کاربری و کلمه عبور هستند . کلمه عبور جهت ورود به سامانه و انتخاب رشته لازم است بنابراین در صورتی که کلمه عبور دریافت کرده باشید و آن را فراموش کرده باشید ، نمی توانید به ثبت نام و انتخاب رشته بپردازید . در این مقاله سعی داریم نحوه بازیابی کلمه عبور  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 را به همراه راهنمای تصویری برایتان توضیح دهیم .


چهارشنبه بیست و چهارم 5 1397
(0) نظر
X